loadingimg

Wczytuję dane...
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Klej do rzęs RED 5 ml
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena: 54,90 PLN
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
Polecamy
  • Opis produktu

Klej RED przeznaczony jest dla osób, które szybko i pewnie wykonują zabieg przedłużania rzęs. Idealny dla stylistek, które pracują na HS4 lub HS5, ale nie chcą przyzwyczajać klientek do jednego kleju.

Bardzo szybko wiąże, dlatego wymaga wprawy.

Bardzo mocno wiążący, pozwala na dlugo cieszyć się pięknymi rzęsami.  

Klej nie jest polecany do oczu wrażliwych (nie należy otwierać oka podczas zabiegu).

Kolor: czarny

Pojemność: 3ml

Czas schnięcia: 1 sek.

Wiązanie kleju: do 10 tygodni - bardzo wytrzymały

Konsystencja: rzadka

Warunki pracy z klejem: temp. powietrza 19-23 °C, wilgotność powietrza 40%-60%. 

Pamiętaj! Dokładne określenie warunków dla danego kleju jest niemal niemożliwe, ponieważ na jego pracę wpływają nie tylko temperatura oraz wilgotność, ale także wielkość pomieszczenia,

jego wysokość, a nawet skład chemiczny powietrza. Wybierając klej idealny dla Ciebie, musisz kierować się nie tylko warunkami panującymi w Twoim salonie, ale także Twoim tempem pracy.

Każdy klej z dostępnych na naszej stronie może uczulić, zależy to od indywidualnej skłonności do uczuleń, dlatego zalecany jest test alergiczny.Zalecenia: Wstrząsnąć przed każdym użyciem. Klej przechowywać w pozycji pionowej w chłodnym i zacienionym miejscu w temperaturze poniżej 18°C. Unikać promieni słonecznych. Dobrze zakręcać nakrętkę aby uniknąć utleniania kleju. Klej jest przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego, nie należy przyklejać nim rzęs w paskach ani kępek. Unikać kontaktu z okiem.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...